W butiku online visha.moda wymiana produktów na inny rozmiar jest całkowicie bezpłatna.

Mają Państwo na to 14 dni od momentu otrzymania towaru oraz pod warunkiem dostępności w sklepie potrzebnego rozmiaru.

Standardowo prosimy o odesłanie towaru wraz z oryginałem paragonu na swój koszt i złożenie kolejnego zamówienia. Po otrzymaniu Państwa zwrotu – wyślemy na nasz koszt Państwa nowe zamówienie.

Prawo całkowitego zwrotu towaru na własny koszt mają Państwo w ciągu 14 dni od momentu otrzymania produktów. Uprzejmie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem.

W obu sytuacjach- wymieniany lub zwracany towar powinien być kompletny, zawsze posiadać oryginalne metki , zawieszki marki oraz opakowanie, w które był oryginalnie zaopatrzony. Towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania- jakiekolwiek ślady użytkowania totalnie dyskwalifikują taki towar do zwrotu lub zamiany.

Aby sfinalizować wymianę lub zwrot towaru uprzejmie prosimy o wysłanie wraz z towarem oryginału paragonu i podanie przyczyny wymiany/zwrotu – na poniższy adres:

visha.moda butik (Retail Intervention Sp. z o.o.)
ul. Koszykowa 31
00-553 Warszawa
tel. +48 22 2992257 (pon-pt 11.00-19.00, sob 11.00-15.00)

Zwrotowi podlega wartość towaru bez kosztów dostawy. Informujemy, że zwrot należności nastąpi do 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przez butik visha.moda kompletnej przesyłki (towar, paragon, formularz) na Państwa rachunek bankowy wskazany w Formularzu wymiany/zwrotu.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym butikiem a my poinformujemy Państwa o naszych zasadach zwrotów i wymiany.