Multibrand butik visha.moda został oficjalnie otwarty w Warszawie 15 września 2016 roku i w ciągu kilku miesięcy stał się bardzo popularnym miejscem dla Pań ceniących oryginalną kobiecą modę. W świecie visha.moda każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie wśród szerokiej gamy świetnie skrojonych produktów.

Nie jesteśmy typowym sklepem online.

Projektujemy naszą autorską kolekcję visha.moda ale i współpracujemy ekskluzywnie z najlepszymi markami modowymi. Mamy wieloletnie doświadczenie w międzynarodowej kobiecej modzie. Dbamy o jakość materiałów, piękne detale i co najważniejsze o doskonałe kobiece kroje. 

Uwielbiamy modę nowoczesną, sportową, klasyczną ale nie nudną- zawsze ponadczasową i uniwersalną. Nasza kolekcja najlepiej reprezentuje filozofię i kreatywność właścicielki butiku. Pozwala ona spojrzeć na świat kobiecej mody z innej perspektywy, oferuje gotowe uniwersalne stylizacje na każdą porę dnia- także w wiekszych rozmiarach.

Reprezentujemy w Polsce m.in włoską markę Elena Miro, która od 1985 roku jako jedna z pierwszych firm odzieżowych we Włoszech i na świecie, odniosła ogromny sukces łącząc ponadczasowy styl z dopasowaniem do kobiecej sylwetki. Elena Miro to marka o prestiżowej renomie, mająca ponad 280 sklepów na całym świecie, m.in w Mediolanie, Berlinie, Londynie, Paryżu, Moskwie, Dubaju i od 2016 w dostępna ekskluzywnie w butiku visha.moda.com